Hakkımızda

Onur Erol Kids Club, Çengelköy’de haftanın her günü birbirinden eğitici&öğretici atölyeler düzenlenen bir çocuk Club’tır. Onur Erol danışmanlığında, Cansel Balcı koordinatörlüğünde sevgili öğrencilerimiz ve velilerimize hizmet vermektedir. Onur Erol Kids Club sayfası, anneler ve babalara yol gösterici ve destekçi olmak için varoldu! Sizler için etkinlikler, sağlıklı tarifler, ve tavsiyeler hazırlıyoruz. Bizi takipte Kalın!

 ONUR EROL KİMDİR.

1998 yılında Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Özel Alev Okulları’nda müzik öğretmenliğine başladı. Orff çalgıları ürettiği ve Pedagojik çalgı yapım eğitimleri verdiği ‘Kendin yap, Kendin Çal’ Atölyesi’ni kurdu. Türkiye’nin 30 farklı şehrinde eğitimcilere yönelik birçok uygulamalı seminer verdi. Orff Enstitüsü’nde düzenlenen uluslararası yaz kurslarında eğitmenlik yaptı;  aynı üniversitede 1 yıl süreyle eğitim gördü. 2007-2011 tarihleri arasında gerçekleşen Orff- Schulwerk Forum Salzburg, Orff-Schulwerk Merkezi Avusturya ve Orff Schulwerk Eğitim Danışmanlık Merkezi Türkiye’den onaylı “Eğitmen Eğitimi” kursunu Mart 2011 tarihinde başarıyla tamamlayarak Orff-Schulwerk Eğitmeni olma hakkını kazandı.ABD San Francisco School’dan Orff Level-3 derecesi aldı.’Karamela Sepeti’, ‘Müzikolaj’, ‘Şarkı Söyle Dans Et’ ve ‘Kendin Yap Kendin Çal’ adlı kitapları ve aynı isimlerde çocuk şarkıları albümleri yayınlandı. 2015’te kendi yazdığı çocuk şarkılarının videolarından oluşan ‘Karamela Sepeti’ adlı Youtube kanalını kurdu.Onur Erol halen  Orff Schulwerk alanında eğitimcilik yapmakta ve çocuklar, aileler ve öğretmenler için içerikler üretmektedir.

Cansel Balcı kimdir?

Mithatpaşa KMl lisesi çocuk gelişimi bölümünü bitirdi aynı yıl yetkin akademide montessori eğitimiyle tanıştı alanında birçok uzman kişiyle çalışma imkanı sağladı. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Emel Çakır Wilbaranttan 156 saat Uygulamalı Montessori Eğitmen Eğitimi başarıyla tamamladı. Montessori Alanında 2 Yıl çocuklarla çalışma fırsatı yakaladı aynı zamanda eğitmen eğitimleri vermeye başladı. Alternatif birçok eğitim modülünde kurslara ve seminerlere katıldı.

 Katıldığı Kurslar

Onur Erol dan Müzik ve hareket 

Süpervizörlük eğitimi, İşaret Dili Eğitimi

Çocuklar için felsefe eğitimi pc4Üstün zekalı çocuklar semineri

Okul öncesinde profesyonel olmak

Minik Tema Eğitim programı

İnternational sAve our species junıor naturalist program temsilciliği

Çocuk Oyunları Eğitimi